Vodárna s ponorným čerpadlem Grundfos SQE 3-105 / 96524508
75 l/min
145 m
2,45 kW
Vodárna s ponorným čerpadlem Grundfos SQE 3-105 / 96524508
Výrobce:
Grundfos
Dostupné
56 320 Kč (s DPH)
Dostupné
Popis
Parametre
Vodárna s ponorným čerpadlem Grundfos SQE 3-105 / 96524508
Přehled výrobků
Ponorné čerpadlo o průměru 3" určené pro zásobování domácností vodou, čerpání kapalin z nádrží, zavlažování a ekologické aplikace. Čerpadlo je vybaveno "plovoucími" oběžnými koly, z nichž každé je uloženo ve vlastním ložisku z karbidu wolframu a keramiky, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.
Čerpadlo je vybaveno pozvolným rozběhem a komplexní ochranou proti chodu na sucho, vztlaku, přepětí, podpětí, přetížení a přehřátí. Motor je jednofázový s rotorem s permanentními magnety, což zajišťuje optimální účinnost v širokém provozním rozsahu. Kabelová vidlice motoru je vyměnitelná pro snadnou údržbu.
Funkce a vlastnosti
- Průměr čerpadla pouhých 76 mm pro snadnou instalaci do vrtů
- Plovoucí oběžná kola uložená v ložiskách z karbidu wolframu a keramiky
- Měkký rozběh pro prodloužení životnosti čerpadla
- Komplexní ochrana: ochrana proti chodu nasucho, přetížení, přepětí, podpětí a přehřátí
- Jednofázový motor s permanentními magnety pro vysokou účinnost
- Snadné nastavení tlaku pomocí řídicí jednotky CU301
Rozsah dodávky
- 3" ponorné čerpadlo SQE 3-105 s 80 m kabelem
- Řídicí jednotka CU 301
- Membránová tlaková nádrž o objemu 8 l
- Snímač tlaku
- Tlakoměr
- Kulový ventil s vypouštěním
Technické parametry
| Čerpaná kapalina | Voda |
|---|---|
| Rozsah teploty kapaliny | 0 .. 35 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Rychlost (n) | 10700 ot/min |
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
| Jmenovitá výška | 113 m |
| Schválení | CE, PCBC, RCM, EAC, CN Rohs Exempt, Maroko, UKCA, SEPRO |
| Toleranční pásmo křivky | ISO9906:2012 3B |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Výpustný otvor | RP1 1/4 |
| Průměr vrtání | 76 mm |
| Typ motoru | MSE3 |
| Výkon P1 (příkon) | 2,46 kW |
| Výkon P2 (výkon na hřídeli) | 1,85 kW |
| Výkon potřebný pro čerpadlo (P2) | 1,74 kW |
| Frekvence (f) | 50 Hz |
| Napětí (U) | 1 x 200-240 V |
| Jmenovitý elektrický proud | 12.3 A |
| Účiník | 1.00 |
| Typ spínání | Přímé spínání |
| Krytí IP | IP68 |
| Izolace | F |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Sériové číslo motoru | 96160857 |
| Čistá hmotnost | 6,17 kg |
| Hrubá hmotnost | 6,89 kg |
| Přepravní množství | 0.0113 m³ |
| Země původu | MX |
| Celní zařazení | 84137029 |
Použité materiály
- Čerpadlo: Nerezová ocel (EN 1.4301, AISI 304)
- Oběžné kolo: kompozitní materiál ZYTEL 70G30 HSLR PA6.6-GF30
- Motor: Nerezová ocel (DIN W.-No. 1.4301, AISI 304)
Výkonnostní křivka
| Q max maximálny prietok | 75 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 145 m |
| P max Maximálny príkon | 2,45 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | 80 m |
| Průměr čerpadla | 76 mm |
| Max. proud motoru | 12,3 A |
