SM 5524 / 400V
Příslušenství
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 5524 / 400V (ponorný motor F.B)
Přehled výrobků
Ponorná čerpadla typu PumpS SM jsou vyrobena z nerezové oceli pro dlouhodobý a spolehlivý provoz. Plovoucí oběžná kola z materiálu Noryl jsou schopna čerpat vodu se zvýšeným obsahem písku až do 150 g/m3.
Články, hřídelová spojka, hřídel, výtlačné těleso čerpadla, sací filtr a plášť čerpadla jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 304. Hydraulická příruba je vyrobena podle normy NEMA.
Tato čerpadla jsou určena do náročných provozních podmínek v průmyslu, zemědělství a velkých domácnostech.
Motory pocházejí od italské společnosti F.B. Submersible Motors, které zaručují bezúdržbový a dlouhodobý provoz. Motory mají izolační třídu F, jsou chlazeny průtokem vody a plněny nezávadným olejem.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: nerezová ocel AISI 304
- Skříň motoru: nerezová ocel AISI 304
- Bar, sání a výtlak: AISI 304, výtlak a sání: nerezová ocel AISI 304
- Impellers: Noryl
- Zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- Spojka motoru podle normy NEMA
Vlastnosti motoru
- Vodou chlazený asynchronní motor
- Izolační třída F
- Stupeň krytí IP68
- Napětí: 3x 400V
Technické parametry
| Materiál pláště čerpadla | Nerezová ocel AISI 304 |
|---|---|
| Materiál oběžných kol | Noryl |
| Maximální obsah písku | 150 g/m³ |
| Motor | Ponorný motor F.B., asynchronní, vodou chlazený |
| Třída izolace | F |
| Ochrana motoru | IP68 |
| Napětí | 3x 400V |
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 250 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 141 m |
| P max Maximálny príkon | 4.00 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | 2 nach Bedarf |
| Výška | 2136 mm |
| Hmotnost | 34.20 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 9.2 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
SM 5518 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 107 m P max: 3.00 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 1744 mm Hmotnost: 27.90 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 8,4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5532 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 189 m P max: 5.50 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 2653 mm Hmotnost: 41.00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 12.4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5510 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 58 m P max: 1.50 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 1120 mm Hmotnost: 18.80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4,8 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5514 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 83 m P max: 2.20 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 1438 mm Hmotnost: 23.50 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 6,2 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5507 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 41 m P max: 1.10 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 934 mm Hmotnost: 15.40 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3,4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
