SM 5507 / 400V
Příslušenství
Ponorné čerpadlo SM 5507 / 400V
Ponorné čerpadla multištádioveho typu s pohyblivými oběžnými koly a radiálním průtokem. Jsou doporučovány pro studny od 4 "a více. Vyrobeno pro čerpání čisté a průhledné vody se zvýšeným obsahem písku do 150 g / m3 a přizpůsobené pro použití v oblasti zemědělství na zavlažování v domácí a průmyslové oblasti. S průtokem od 0 do 24 m3 / hod a výtlak od 7 do 300 m, max. průměr čerpadla 98 mm.
Material čerpadla:
- vnější obal z oceli INOX AISI 304
- těleso čerpadla z oceli INOX AISI 304
- krytý kabel
- sací těleso
- oběžná kola z norylu
- difuzory z poly-karbonátu
- zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- motorová příruba připravená podle norem NEMA
motor:
- asynchronní motor FB pro 24 hod. provoz, chlazený vodou
- izolace ve třídě F
- ochrana IP68
- napojení 400V
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 250 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 41 m |
| P max Maximálny príkon | 1.10 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | dle požadavku |
| Výška | 934 mm |
| Hmotnost | 15.40 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 3,4 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
SM 5518 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 107 m P max: 3.00 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 1744 mm Hmotnost: 27.90 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 8,4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5532 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 189 m P max: 5.50 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 2653 mm Hmotnost: 41.00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 12.4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5524 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 141 m P max: 4.00 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: 2 nach Bedarf Výška: 2136 mm Hmotnost: 34.20 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 9.2 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5510 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 58 m P max: 1.50 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 1120 mm Hmotnost: 18.80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4,8 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 5514 / 400V
Q max: 250 l/min Napětí: 400 V H max: 83 m P max: 2.20 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 1438 mm Hmotnost: 23.50 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 6,2 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1818 / 3x230V (F.B submersible motor)
Q max: 250 l/min Napětí: 3x230 V H max: 41 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 964 mm Hmotnost: 15,40 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 5,9 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
SM 5507 / 230V
Q max: 250 l/min Napětí: 230 V H max: 41 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 2 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 964 mm Hmotnost: 15,40 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 8.3 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |

