GRUNDFOS MAGNA3 40-120 F
Čerpadlo Grundfos MAGNA3 je součástí řady úsporných a kvalitních čerpadel. Jedná se o nástupce původní rady čerpadel MAGNA. Čerpadlo disponuje řadou automatických funkcí, které přispívají k maximální účinnosti a hospodárnému provozu . Další výhodou je možnost komunikace pomocí bezdrátové technologie IR a obsluha a monitorování pomocí chytrého telefonu (je třeba dokoupit modul, který umožní komunikaci).
Funkce AUTOADAPT, FLOWLIMIT, FLOWADAPT
Díky funkci AUTOADAPT , čerpadlo analyzuje požadavky otopné soustavy a reaguje na její změny přizpůsobením svého výkonu. Na každou změnu podmínek čerpadlo reaguje změnou svého provozního bodu. Díky této funkci je optimální komfort zajištěn společně s úsporou el. energie.
Funkce FLOWLIMIT umožní nastavení maximálního limitu průtoku. Čerpadlo kontinuálně monitoruje průtočné množství kapaliny a zajišťuje, aby za stabilních provozních podmínek nebyl překročen požadovaný průtok. Přispívá to k vyváženosti celé soustavy a redukuje potřebu použití vyvažovacích ventilů.
Funkce FLOWADAPT je kombinací výše uvedených funkcí. Umožňuje další dosažení úspor el. energie.
použití:
- Cirkulace kapalin v otopných systémech
- Klimatizační a chladicí aplikace
- Systémy cirkulace teplé vody
- Solární systémy
vlastnosti čerpadla
- Funkce AUTOADAPT, FLOWLIMIT, FLOWADAPT
- Jednotlivé režimy: konstanty tlak, teplota, křivka, max. nebo min. křivka
- Automatický redukovaný noční provoz
- Možnost sledování distribuce tepelné energie a spotřeby v systému
- Izloačný kryt je součástí balení
- Nízká spotřeba energie
- 1x analogový vstup, 2x reléové výstupy, 3x digitální výstupy
- jednoduchá optimalizace
- Vzduchem chlazená ovládací skříň
- přírubové provedení
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12 m |
| P max Maximálny príkon | 427 W |
| DN výtlak - průměr | 40 DN |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 1.96 A |
| Objednávacie číslo | 97924277 |
| Menovitý prietok | 14,14 m3/h |
| Menovitý výtlak | 7,263 m |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
GRUNDFOS MAGNA3 40-60 F 230V PN6/10
Napětí: 230 V H max: 6 m P max: 185 W DN výtlak - průměr: 40 DN Max. teplota čerpané kapaliny: 110 °C Max. provozní tlak: 10 bar Max. proud motoru: 1,58 A Objednávacie číslo: 97924267 Menovitý prietok: 9,4 m3/h Menovitý výtlak: 4,28 m |
|
GRUNDFOS MAGNA3 40-100 F
Napětí: 230 V H max: 10 m P max: 359 W Max. teplota čerpané kapaliny: 110 °C Max. provozní tlak: 10 bar Max. proud motoru: 1.66 A Objednávacie číslo: 97924269 Menovitý prietok: 12.16 m3/h Menovitý výtlak: 6.797 m |
|
Oběhové čerpadlo Grundfos Magna3 40-180 F / 250 mm - PN6/10 / 97924272
Napětí: 230 V H max: 18 m P max: 609 W DN výtlak - průměr: 40 DN Max. teplota čerpané kapaliny: 110 °C Max. provozní tlak: 10 bar Max. proud motoru: 2,78 A Objednávacie číslo: 97924272 Menovitý prietok: 16,04 m3/h Menovitý výtlak: 9,2 m |
