GRUNDFOS MAGNA3 80-100 F
Čerpadlo Grundfos MAGNA3 je súčasťou radu úsporných a kvalitných čerpadiel. Jedná sa o nástupcu pôvodnej rady čerpadiel MAGNA. Čerpadlo disponuje radom automatických funkcií, ktoré prispievajú k maximálnej účinnosti a hospodárnej prevádzke. Ďalšou výhodou je možnosť komunikácie pomocou bezdrôtovej technológie IR a obsluha a monitorovanie pomocou inteligentného telefónu (je potrebné dokúpiť modul, ktorý umožní komunikáciu).
Funkcia AUTOADAPT, FLOWLIMIT, FLOWADAPT
Vďaka funkcii AUTOADAPT , čerpadlo analyzuje požiadavky vykurovacej sústavy a reaguje na jej zmeny prispôsobením svojho výkonu. Na každú zmenu podmienok čerpadlo reaguje zmenou svojho prevádzkového bodu. Vďaka tejto funkcii je optimálny komfort zaistený spoločne s úsporou el. energie.
Funkcia FLOWLIMIT umožní nastavenie maximálneho limitu prietoku. Čerpadlo kontinuálne monitoruje prietočné množstvo kvapaliny a zabezpečuje, aby za stabilných prevádzkových podmienok nebol prekročený požadovaný prietok. Prispieva to k vyváženosti celej sústavy a redukuje potrebu použitia vyvažovacích ventilov.
Funkcia FLOWADAPT je kombináciou vyššie uvedených funkcií. Umožňuje ďalšie dosiahnutie úspor el. energie.
Použitie:
- Cirkulácia kvapalín vo vykurovacích systémoch
- Klimatizačné a chladiace aplikácie
- Systémy cirkulácie teplej vody
- Solárne systémy
Vlastnosti čerpadla
- Funkcia AUTOADAPT, FLOWLIMIT, FLOWADAPT
- Jednotlivé režimy: konštanty tlak, teplota, krivka, max. alebo min. krivka
- Automatický redukovaná nočná prevádzka
- Možnosť sledovania distribúcie tepelnej energie a spotreby v systéme
- Izloačný kryt je súčasťou balenia
- Nízka spotreba energie
- 1x analógový vstup, 2x reléóvé výstupy, 3x digitálne výstupy
- Jednoduchá optimalizácia
- Vzduchom chladená ovládacia skrina
- Prírubové vyhotovenie
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 1043 W |
| DN výtlak - průměr | 80 DN |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Max. proud motoru | 4,69 A |
| Objednávacie číslo | 97924309 |
| Menovitý prietok | 33,3 m3/h |
| Menovitý výtlak | 7,643 m |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
GRUNDFOS MAGNA3 80-120 F PN6
Napětí: 230 V H max: 12 m P max: 1496 W DN výtlak - průměr: 80 DN Max. teplota čerpané kapaliny: 110 °C Max. provozní tlak: 6 bar Max. proud motoru: 6,65 A Objednávacie číslo: 97924320 Menovitý prietok: 37,41 m3/h Menovitý výtlak: 9,79 m |
