Ponorné kalové čerpadlo HCP 50AFU20.4 / 400V
Ponorná kalová čerpadla jsou určena pro nejnáročnější prostředí, ve kterých je třeba čerpat surovou vodu. Doprava surové vody klade vysoké nároky na materiál a výkon čerpadla. Kalová čerpadla řady AF lze použít i v náročných podmínkách.
Litinová kalová čerpadla s robustní konstrukcí. Čerpadla jsou vyrobena z šedé litiny a vybavena dvojitou mechanickou ucpávkou SiC/SiC, která je mazána trvalou olejovou náplní. Přídavné olejové těsnění chrání mechanické ucpávky před znečištěním. Elektromotor v suchém provedení je vybaven dodatečnou tepelnou ochranou (bimetal).
Materiál čerpadla:
- Materiál tělesa čerpadla: šedá litina 0.6020
- Horní kryt: šedá litina 0.6020
- Hřídel: nerezová ocel AISI 1.4006
- Dvojitá mechanická ucpávka
Oběžné kolo:
- P - polootevřené oběžné kolo se dvěma lopatkami nebo jednou lopatkou s wolframovou deskou (umožňuje zkracování vláknitých materiálů a zabraňuje ucpávání)
- U - vířivé oběžné kolo s dobrou odolností proti ucpávání. Pro média s pevnými a vláknitými materiály
- E - uzavřené jednokanálové oběžné kolo. Velmi účinné pro čerpání vody s pevnými látkami
Výkonnostní křivka čerpadla
Rozměry čerpadla

| Q max maximálny prietok | 26 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 18 m |
| P max Maximálny príkon | 2 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50/2 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Plavakový spínač | N |
| Průchodnost částic | 35 mm |
| Hmotnost | 29 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 3,4 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2820 rpm |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
Q max: 17 m3/hod Napětí: 400 V H max: 10 m P max: 0,7 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: nie Hmotnost: 18 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 1,3 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2780 rpm |
|
Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
Q max: 21 m3/hod Napětí: 400 V H max: 14 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: nie Hmotnost: 19 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 1,9 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2800 rpm |
|
Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
Q max: 17 m3/hod Napětí: 230 V H max: 10 m P max: 0,72 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: Y Hmotnost: 19 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 1,3 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2780 rpm |
|
Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
Q max: 22,5 m3/hod Napětí: 400 V H max: 10,5 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: N Průchodnost částic: 50 mm Hmotnost: 21 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 1,9 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2800 rpm |
|
Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
Q max: 25 m3/hod Napětí: 400 V H max: 7,5 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 10 m Plavakový spínač: nie Průchodnost částic: 50 mm Hmotnost: 29 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 2 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 1380 rpm |
|
Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
Q max: 27,5 m3/hod Napětí: 400 V H max: 15 m P max: 2 kW DN výtlak - průměr: DN50/2 '' Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: N Průchodnost částic: 50 m Hmotnost: 29 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 3,4 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2820 rpm |

