MR-31 / 15kW (400V)
MR-31 / 15kW (400V)
Přehled výrobků
Digitální řídicí jednotka MR-31 poskytuje komplexní ochranu čerpadla, digitálně zobrazuje parametry čerpadla a provozní informace a v případě poruchy informuje spotřebitele o příčině poruchy. Řídicí jednotka PumpS MR-31 je určena pro spolehlivé řízení a monitorování čerpadel s výkonem 11,0 - 15,0 kW a napětím 400V.
Jednotku lze použít třemi způsoby:
- Přívod vody do vodních nádrží a zásobníků s ovládáním plovákovým spínačem: Jednotka umožňuje snadné ovládání čerpadel pro zásobování velkých akumulačních nádrží vodou ze studní. Plovákový spínač umístěný v nádrži zapíná nebo vypíná čerpadlo v závislosti na stavu vody, zatímco druhý plovákový spínač slouží jako ochrana proti chodu na sucho.
- Ochrana motoru: S možností použití externího mechanického tlakového spínače slouží MR-31 jako komplexní ochrana motoru a čerpadla. Pro snímání teploty motoru lze doplnit modul PT100 (modul není součástí dodávky).
Tato řídicí jednotka je určena pro jedno ponorné čerpadlo s motorem o výkonu 11,0 - 15,0 kW a napájecím napětím 400 V.
Funkce a ochrana
- Ochrana motoru
- Ochrana proti chodu nasucho
- Ochrana proti vysokému a nízkému napětí
- Akustická signalizace poruchy
- Ochrana proti výpadku fáze
- Ochrana v případě nesprávného sledu fází
- Ochrana proti cyklování
- Ochrana proti korozi při delší nečinnosti
- Možnost nastavení automatického nebo ručního provozu
- Digitální zobrazení aktuálního stavu systému (proud motoru, napětí)
- LCD displej zobrazuje posledních 5 poruch a informace o chodu čerpadla
- Beznapěťový kontakt pro indikaci poruchy
- Automatická kalibrace parametrů při prvním spuštění
- Stupeň krytí IP54
- Komunikace Modbus RS485
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon motoru | 11,0 - 15,0 kW |
| Napájecí napětí | 400 V |
| Možnost připojení modulu PT100 | Ano (není součástí dodávky) |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Komunikace | Modbus RS485 |
| Řízení | Plovákový spínač, mechanický tlakový spínač, digitální ovládání |
| Napětí | 400 V |
| P max Maximálny príkon | 11,0 - 15,0 kW |
| IP | 54 |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
MR-31 / 0,75-4kW (400V)
Napětí: 400 V P max: 4 kW IP: 54 |
|
MR-31 / 5,5-11kW (400V)
Napětí: 400 V P max: 5,5 - 11 kW IP: 54 |
