SM 1827 / 400 V
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1827 / 400V (ponorný motor F.B)
Přehled
Ponorná čerpadla typu PumpS SM jsou vyrobena z nerezové oceli pro dlouhodobý a spolehlivý provoz. Plovoucí oběžná kola z materiálu Noryl jsou schopna čerpat vodu se zvýšeným obsahem písku až do 150 g/m3.
Buňky, hřídelová spojka, hřídel, výtlačné těleso čerpadla, sací sítko a plášť čerpadla jsou vyrobeny z AISI304. Hydraulická příruba je vyrobena podle normy NEMA.
Tato čerpadla jsou určena pro náročné provozní podmínky v průmyslu, zemědělství a velkých jednobytových domech.
Použité motory jsou od italské společnosti F.B. Submersible Motors, které zaručují bezúdržbový a dlouhodobý provoz čerpadla. Motory mají izolaci třídy F, jsou chlazeny průtokem vody a plněny nezávadným olejem.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: nerezová ocel AISI 304
- Skříň motoru: nerezová ocel AISI 304
- Bar, sání a výtlak: AISI 304, nerezová ocel AISI 304.
- Impellers: Noryl
- Zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- Spojka motoru podle normy NEMA
Vlastnosti motoru
- Asynchronní motor, chlazený vodou
- Izolace třídy F
- IP 68
- Napětí: 3x 400V
Křivka čerpadla
Technické parametry
| Typ čerpadla | PumpS SM 1827 |
|---|---|
| Průměr | 4" |
| Napájení | 3x 400 V |
| Materiál těla | Nerezová ocel AISI 304 |
| Oběžné kolo | Noryl |
| Maximální obsah písku ve vodě | 150 g/m3 |
| Izolace motoru | Třída F |
| Krytí IP | IP 68 |
| Chlazení motoru | Průtok vody |
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 175 m |
| P max Maximálny príkon | 2,20 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | nach Bedarf |
| Výška | 1304 mm |
| Hmotnost | 21,20 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 6,2 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
SM 1807 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 46 m P max: 0,55 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: 2m nach Bedarf Výška: 648 m Hmotnost: 11,00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2,1 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
SM 1809 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 59 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 5/4 m Délka kabelu: dle požadavku Výška: 711 m Hmotnost: 12,70 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2,5 A Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1818 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 120 m P max: 1,50 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 965 mm Hmotnost: 16,80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4,8 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1835 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 231 m P max: 3,00 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 1531 mm Hmotnost: 25,40 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 8,4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1814 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 93 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 849 mm Hmotnost: 14,20 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3,4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1805 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 30 m P max: 0,37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Výška: 658 mm Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: A Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1827 / 3x230V (F.B submersible motor)
Q max: 100 l/min Napětí: 3x230 V H max: 175 m P max: 2.20 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 1304 mm Hmotnost: 21.20 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 10.9 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
