SM 1835 / 400V
Příslušenství
Ponorné čerpadlo SM 1835 / 400V
Ponorné čerpadla multištádioveho typu s pohyblivými oběžnými koly a radiálním průtokem. Jsou doporučovány pro studny od 4 "a více. Vyrobeno pro čerpání čisté a průhledné vody se zvýšeným obsahem písku do 150 g / m3 a přizpůsobené pro použití v oblasti zemědělství na zavlažování v domácí a průmyslové oblasti. S průtokem od 0 do 24 m3 / hod a výtlak od 7 do 300 m, max. průměr čerpadla 98 mm.
Material čerpadla:
- vnější obal z oceli INOX AISI 304
- těleso čerpadla z oceli INOX AISI 304
- krytý kabel
- sací těleso
- oběžná kola z norylu
- difuzory z poly-karbonátu
- zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- motorová příruba připravená podle norem NEMA
motor:
- asynchronní motor FB pro 24 hod. provoz, chlazený vodou
- izolace ve třídě F
- ochrana IP68
- napojení 400V
křivka čerpadla

| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 231 m |
| P max Maximálny príkon | 3,00 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | nach Bedarf |
| Výška | 1531 mm |
| Hmotnost | 25,40 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 8,4 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
SM 1807 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 46 m P max: 0,55 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: 2m nach Bedarf Výška: 648 m Hmotnost: 11,00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2,1 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
SM 1809 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 59 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 5/4 m Délka kabelu: dle požadavku Výška: 711 m Hmotnost: 12,70 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2,5 A Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1818 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 120 m P max: 1,50 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 965 mm Hmotnost: 16,80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4,8 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1827 / 400 V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 175 m P max: 2,20 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 1304 mm Hmotnost: 21,20 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 6,2 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1814 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 93 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 849 mm Hmotnost: 14,20 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3,4 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1805 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 30 m P max: 0,37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Výška: 658 mm Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: A Typ motora: F.B. submersible motors |
