Vodáreň s ponorným čerpadlom Grundfos SQE 2-55
Konstantní tlakový balíček Grundfos SQE 2-55 / 96524505
Přehled výrobků
3" ponorné čerpadlo SQE je vybaveno ponorným motorem s regulací otáček, který automaticky přizpůsobuje svou výtlačnou rychlost příslušné potřebě a udržuje stálý tlak v systému. K instalaci je zapotřebí pouze malá membránová tlaková nádrž o objemu 8 litrů a řídicí jednotka CU301, které jsou součástí balení pro konstantní tlak.
Tato domácí vodárna se vyznačuje průměrem čerpadla pouhých 76 mm. Čerpadlo do hlubokých studní lze proto použít i ve studnách s malým průměrem 110 mm a více.
Vícestupňové 3" ponorné čerpadlo, vhodné pro širokou škálu aplikací.
Čerpadlo má plovoucí oběžná kola, každé s vlastním ložiskem z karbidu wolframu/keramiky.
Čerpadlo je poháněno jednofázovým motorem s permanentními magnety s vysokou účinností, který je vybaven měkkým rozběhem zabraňujícím tlakovým rázům a vysokému rozběhovému proudu. Má dvě očka pro bezpečné upevnění bezpečnostního zařízení z nerezové oceli.
Čerpadla řady SQ/E jsou z výroby dodávána s vyměnitelným kabelem motoru, SQE-NE bez kabelu motoru (barva kabelu viz aktuální ceník).
Funkce a vlastnosti
- Automatické nastavení výtlaku pro konstantní tlak v systému.
- Průměr čerpadla pouze 76 mm - ideální pro studny od průměru 110 mm.
- Funkce pozvolného rozběhu na ochranu proti tlakovým rázům
- Ochrana proti chodu nasucho a ochrana proti přetížení
- Ochrana proti obrácení axiálního tahu
- Ochrana proti přepětí (> 315 V) a podpětí (< 150 V)
- Ochrana proti přehřátí pro bezpečný provoz
- Nastavení nastaveného tlaku prostřednictvím řídicí jednotky CU301
Oblasti použití:
- Zásobování domácností vodou
- Zavlažování
- Plnění nádrží
- Snižování hladiny podzemní vody
- Aplikace na ochranu životního prostředí
Technické údaje
| Čerpané médium | voda |
|---|---|
| Rozsah teplot média | 0 - 35 °C |
| Teplota média během sběru dat | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Otáčky čerpadla (základní údaje) | 10 700 1/min |
| Jmenovitý průtok | 2 m³/h |
| Jmenovitý výtlačný tlak | 54 m |
| Schválení | CE, PCBC, RCM, EAC, CN Rohs Exempt, Maroko, UKCA, SEPRO |
| Třída přijatelnosti ISO | ISO9906:2012 3B |
| Max. Provozní tlak | 15 bar |
| Připojovací tlakový port | RP1 1/4 |
| Minimální průměr vrtu | 76 mm |
| Typ motoru | Motor s permanentními magnety MSE3 |
| Příkon P1 | 1 kW |
| Jmenovitý výkon motoru P2 | 0,7 kW |
| Síťová frekvence | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 200-240 V |
| Jmenovitý proud | 5.3 A |
| Účiník | 1.00 |
| Třída ochrany (IEC 34-5) | IP68 |
| Teplotní třída (IEC 85) | F |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Motorový kabel Číslo výrobku | 96160571 |
| Čistá hmotnost | 5,26 kg |
| Hrubá hmotnost | 5,98 kg |
| Přepravní objem | 0.0092 m³ |
| Země původu | Mexiko (MX) |
| Číslo celního sazebníku | 84137029 |
Použité materiály
- Čerpadlo: nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304)
- Materiál oběžného kola: Kompozitní materiál
- Oběžné kolo: ZYTEL 70G30 HSLR PA6.6-GF30
- Motor: Nerezová ocel DIN W.-No. 1.4301 (AISI 304)
- Ložisko čerpadla: karbid wolframu/keramika
Rozsah dodávky
- 3" ponorné čerpadlo SQE 2-55 s kabelem 40 m
- Řídicí jednotka CU301
- 8litrová membránová tlaková nádrž
- Snímač tlaku
- manometr
- Kulový ventil s vypouštěním
Výkonnostní křivka
Rozměry
| Q max maximálny prietok | 50 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 70 m |
| P max Maximálny príkon | 1.07 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | 40 m |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 35 °C |
| EAN | 5700396502489 |
| Max. proud motoru | 5.3 A |
| Objednávacie číslo | 96524505 |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Vodáreň s ponorným čerpadlom Grundfos SQE 3-65
Q max: 70 l/min Napětí: 230 V H max: 90 m P max: 1,65 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: 40 m Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 76 mm Proud: 8.4 A EAN: 5700396932651 |
