SBA 3-45 M
Ponorné automatické čerpadlo Grundfos SBA 3-45 M bez plováku / 92834170
Přehled
Grundfos SBA 3-45 M je kompletní systém ponorného čerpadla určený k čerpání a zvyšování tlaku čisté vody. Čerpadlo je ideální pro použití s dešťovou vodou a v malých studnách v soukromých domech. Díky ponornému provozu je provoz tichý a poskytuje pohodlnou alternativu k čerpadlům instalovaným na sucho.
Čerpadlo má integrovanou řídicí jednotku, která eliminuje potřebu externího ovládání. Vysoce kvalitní materiály, jako je kompozitní materiál a nerezová ocel, zaručují odolnost proti korozi a dlouhou životnost.
Funkce a vlastnosti
- Automatické spuštění čerpadla při poklesu tlaku pod 2,2 baru
- Ponoření do hloubky až 10 metrů pod vodní hladinu
- Provozní teplota média: 0 °C až 40 °C
- Integrovaná tepelná ochrana motoru - automatické vypnutí při přehřátí a automatické opětovné spuštění po ochlazení
- Vhodné pro použití ve studnách a podzemních nádržích bez rizika kontaminace částicemi (max. velikost částic 1 mm)
- 15 m dlouhý přívodní kabel s kabelem typu H07RN-F 3G1 a vybavený síťovou zástrčkou Schuko.
- Ochrana proti přehřátí s třídou ochrany X8 a třídou izolace F
Instalace
- Okolní teplota pro instalaci: 0 °C až 50 °C
- Typ vstupního připojení: sítko
- Výstupní připojení: G 1"
- Jmenovitý tlak: PN6
- Maximální hloubka ponoření: 10 m
Technické parametry
| Jmenovitý průtok | 3 m³/h |
|---|---|
| Jmenovitý výstupní tlak | 32,6 m |
| Maximální výška zdvihu (H max) | 45 metrů |
| Počet oběžných kol | 3 |
| Maximální velikost částic | 1 mm |
| Třída přijatelnosti ISO | ISO 9906:2012 3B |
| Zpětný ventil | Ano |
| Nastavitelný spínací tlak | Ne |
| Spínací tlak | 2,2 bar |
| Těleso čerpadla | Kompozitní materiál PP-GF30 |
| Oběžné kolo | Kompozitní materiál PPO-20GF |
| Příkon (P1) | 0,9 kW |
| Jmenovitý výkon (P2) | 0,55 kW |
| Jmenovité napětí | 1x 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud | 4 A |
| Rozběhový proud | 12 A |
| Úroveň otáček Cos phi 3 | 0,951 |
| Jmenovité otáčky | 2800 1/min |
| Třída ochrany | X8 |
| Třída izolace | F |
| Ochrana motoru | Ano (integrovaná tepelná ochrana) |
| Délka kabelu | 15 metrů |
| Typ kabelu | H07RN-F 3G1 |
| Síťová zástrčka | Schuko |
| Hustota čerpané kapaliny | 983,2 kg/m³ |
| Teplota kapaliny | 0 °C až 40 °C |
| Hrubá hmotnost | 14 kg |
| Země původu | Itálie |
Charakteristika napájení
Rozměry
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 45 m |
| P max Maximálny príkon | 0,9 kW |
| Délka kabelu | 15 m |
| Plavakový spínač | nein |
| Hmotnost | 11 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Průměr čerpadla | 160 mm |
| Zapínací tlak | 2,2 bar |
| EAN | 5710626001743 |
| Max. ponor motoru | 10 m |
| Max. proud motoru | 4 A |
| Objednávacie číslo | 92834170 |
| Menovitý prietok | 3 m3/h |
| Menovitý výtlak | 32,6 m |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Pononré čerpadlo Grundfos SB 3-35 A s plavákom / 92712333
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 34 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 15 m Průměr čerpadla: 160 mm EAN: 5715118518952 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 3,5 A |
|
Pononré čerpadlo Grundfos SB 3-35 A s plavákom / 92712333
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 0,9 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 15 m Průměr čerpadla: 160 mm Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A |
|
SBA 3-35 A
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 34 m P max: 0.75 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: áno Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 160 mm EAN: 5715118529361 Max. ponor motoru: 10 m |
|
SBA 3-45 A
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 0,9 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: ja Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 160 mm Zapínací tlak: 2,2 bar EAN: 5715118529576 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A Objednávacie číslo: 92713068 |
|
SBA 3-45 MW
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 15 m Průměr čerpadla: 160 mm Zapínací tlak: 2,2 bar EAN: 5715118529590 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A Objednávacie číslo: 92713100 |
|
SB 3-45 A
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 0,9 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: áno Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 150 mm EAN: 5710621504164 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A |
|
Ponorné čerpadlo Grundfos SB 3-35 M
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 34 m P max: 0,75 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: nie Hmotnost: 10 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 160 mm EAN: 5710621504119 Max. proud motoru: 3,5 A |
