Ponorné čerpadlo Grundfos SB 3-35 M
Grundfos SB 3-35 M
Grundfos SB 3-35 M je ponorné čerpadlo určené k čerpání čisté vody pro domácí a dešťové aplikace. Při ponoření je tichý, a tedy nehlučná alternativa k povrchovým čerpadlům. Čerpadlo je vyrobeno z vysoce kvalitních kompozitních materiálů a materiálů z nerezavějící oceli, které jsou odolné vůči korozi. SB 3-35 je vybaven přívodním kabelem 15 ma maximální instalační hloubka je 10 m pod hladinou vody s teplotou kapaliny od 0 ° C do 40 ° C. SB 3-35 M je ideální pro provoz ve studnách nebo podzemních nádržích, protože snadno zabraňuje vstupu pevných částic do čerpadla. Maximální velikost částic je 1 mm.
Čislo produktu: 97686700
Použití
- přečerpávání z nádrží na vodu
- plnění vodních nádrží
- čerpání vody z kopaných studní
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 34 m |
| P max Maximálny príkon | 0,75 kW |
| Délka kabelu | 15 m |
| Plavakový spínač | nie |
| Hmotnost | 10 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Průměr čerpadla | 160 mm |
| EAN | 5710621504119 |
| Max. proud motoru | 3,5 A |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Pononré čerpadlo Grundfos SB 3-35 A s plavákom / 92712333
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 34 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 15 m Průměr čerpadla: 160 mm EAN: 5715118518952 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 3,5 A |
|
Pononré čerpadlo Grundfos SB 3-35 A s plavákom / 92712333
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 0,9 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 15 m Průměr čerpadla: 160 mm Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A |
|
SBA 3-35 A
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 34 m P max: 0.75 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: áno Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 160 mm EAN: 5715118529361 Max. ponor motoru: 10 m |
|
SBA 3-45 M
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 0,9 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: nein Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 160 mm Zapínací tlak: 2,2 bar EAN: 5710626001743 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A Objednávacie číslo: 92834170 Menovitý prietok: 3 m3/h Menovitý výtlak: 32,6 m |
|
SBA 3-45 A
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 0,9 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: ja Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 160 mm Zapínací tlak: 2,2 bar EAN: 5715118529576 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A Objednávacie číslo: 92713068 |
|
SBA 3-45 MW
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 1,05 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 15 m Průměr čerpadla: 160 mm Zapínací tlak: 2,2 bar EAN: 5715118529590 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A Objednávacie číslo: 92713100 |
|
SB 3-45 A
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 45 m P max: 0,9 kW Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: áno Hmotnost: 11 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Průměr čerpadla: 150 mm EAN: 5710621504164 Max. ponor motoru: 10 m Max. proud motoru: 4 A |

